Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Czerwony autobus z Sekretarzem Generalnym w Białej Podlaskiej

dodano 2014-05-06 22:32 w kategorii: Akcje

W środę 7 maja br. do naszego miasta zawita czerwony autobus, z Krzysztofem Gawkowskim, Sekretarzem Generalnym SLD, który będzie promował bialskiego kandydata do Parlamentu Europejskiego, Grzegorza Głowińskiego. Autobus wyruszył już 15 kwietnia i podróżują nim liderzy i kandydaci SLD do Parlamentu Europejskiego. w pierwszej kolejności odwiedzili woj. świętokrzyskie i mazowieckie.

"Będziemy odwiedzać duże miasta, gminy, powiaty i rozmawiać z ludźmi, pytając ich, jak oceniają sytuację w kraju i 10 lat obecności Polski w UE" – powiedział Przewodniczący SLD Leszek Miller przed wyjazdem w pierwszą podróż autobusem SLD. Dodał, że w trakcie podróży i spotkań z wyborcami politycy SLD będą też oceniać, jak wykorzystane zostały fundusze z UE. "Czy służyły właściwym celom, gdzie zostały zmarnowane, a gdzie wykorzystane pozytywnie" - dodał Miller.

Według niego, dekada, która minęła od przystąpienia Polski do UE, "to czas korzystny dla naszego kraju". "Ale nie można zamykać oczu na to wszystko, co można ocenić jako mankamenty i marnotrawienie środków, choćby po to, by kolejne 10 lat było już bez tych błędów" - zaznaczył szef Sojuszu.

Spotkanie z Sekretarzem Generalnym i Grzegorzem Głowińskim o godz. 15.30 na Placu Wolności, oczywiście przy czerwonym autobusie SLD! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

#REDKomentarze

Wydarzenia

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  wczoraj o 16:07

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  przedwczoraj o 10:17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  przedwczoraj o 10:00

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  2 dni temu, 2017-11-16

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

 • SLD w Warszawie apeluje o zaskarżenie decyzji wojewody o dekomunizacji

  3 dni temu, 2017-11-16

  Uchwała Rada Miasta Stołecznego Warszawy mówi jasno, że dopiero pięć lat po śmierci można nadawać ulicom imię danej osoby. W związku z tym apelujemy do wszystkich radnych m.st. Warszawy, aby w dniu dzisiejszym zaskarżyć decyzję wojewody mazowieckiego do sądu administracyjnego – powiedział podczas brczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.